Jíž druhý týden se připravují oba dva týmy dospělých na novou sezonu. 

Všechny konkrétní změny jak v hráčském kádru tak na trenérských postech najdete v sekci "A" TÝM.

TERMÍNY PŘÁTELSKÝCH UTKÁNÍ:

NEDĚLE 27.7.2018 MFK DOBŘÍŠ 17:00 (hřiště Dobříš)

STŘEDA 1.8.2018 SPARTAK ROŽMITÁL 18:30 ( hřiště Rožmitál)

SOBOTA 4.8.2018 TURNAJ TRHOVÉ DUŠNÍKY ( B TÝM)

NEDĚLE 5.8.2018 TJ LIGMET MILÍN ( Čas a hřiště bude upřesněno)


Mužstva dospělých zahájila přípravu na novou sezonu

Obě mužstva dospělých zahájila dne 21. 7. 2018 prvním tréninkem přípravu na novou sezonu. Prvního tréninku se zúčastnilo celkem 21 hráčů jak z "A" týmu, tak z "B" týmu. Do přípravy nastoupili i nováčci v dresu Podlesí. O všech novinkách, změnách v klubu, hráčských postech, ale i funkcionářských oznámeních budeme naše fanoušky informovat  v nejbližších dnech. 



Konečné tabulky sezóny 2017/18


1.a třída

                                  
1. TJ sportovní klub Hřebeč 30  23  0  7  73:50  68
2. SK Baník Libušín              30  22  0  8  89:32  67 
3. TJ Jíloviště                        30  22  0  8  70:50  65  
4. SK Tochovice                    30  17   0  13 71:66   53 
5. TJ Kovohutě Podlesí       30  18  0  12 64:61  51
6. TJ Viktoria Vestec             30  15  0   15 61:55  46  
7. SK VOTICE                         30  14  0   16 64:56 45  
8. SK Černolice                     30  15  0   15  72:82 45 
9. Spolek FC JÍLOVÉ            30  15   0  15  60:64 44 
10. FK Komárov                     30  14   0  16  68:64  41  
11. TJ Sokol Klecany              30  14   0  16  55:62  40  
12. UNION CERHOVICE       30  13   0   17  58:60  39
13. FK Kosoř                          30  13   0   17  56:67  37  
14. FK Mníšek pod Brdy        30  11   0   19  37:53  34 
15. FC 05 Zavidov                 30  11   0   19  55:77  34 
16. SK Nový Knín                   30   3   0  27  34:88  11 


Okresní přebor


1. TJ Ligmet Milín z.s.                                                   26   24  0  2  126:30  73 
2. SK SPARTAK Příbram B                                           26   18   0  8  93:44   54 
3. FK Sparta Luhy z.s.                                                  26   16   0 10  70:68   47 
4. TJ Sokol Rosovice                                                    26  14   0  12  67:58  46 
5. TJ SOKOL Dublovice z.s.                                         26  15   0  11   85:55  45 
6. SK LITAVAN Bohutín, z.s.                                         26  14   0   12  91:48  44
7. TJ Sokol Trhové Dušníky                                          26  15   0   11   64:53 44 
8. TJ Sokol Drahlín                                                        26  13   0  13   88:76 38
9. Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší        26  12  0   14  44:60  33
10. TJ TATRAN SEDLČANY C, z.s.                                 26  11   0   15  53:79  31
11. SK Březnice 1918, z.s.                                                26  10  0   16  44:66  31
12. TJ Sokol Pičín z.s.                                                     26  10  0   16  60:79  30
13. TJ KOVOHUTĚ Podlesí B, z.s.                                26   7  0   19  64:87  21 
14. SK JINCE 1921                                                           26   3   0  23  28:174  9 


Okresní přebor dorostu

1. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek            16  12  3  1  78:22  39 
2. Březnice/Bělčice                                                       16  11   3  2  66:21  36  
3. TJ Sokol Jesenice, z.s.                                              16   6  3  7  41:44   21 
4. TJ KOVOHUTĚ Podlesí, z.s.                                    16   3  2  11  26:94  11  
5. Dolní Hbity/Zduchovice                                            16   1   3  12 30:60  6
 
 


III. třída starších žáků

1. Jince/Felbabka                         12  10  1  1   43:13   31 
2. TJ Ligmet Milín z.s.                   12   8  2  2  43:14  26 
3. TJ Sokol Pičín z.s.                     12   5  2  5  23:29 17 
4. TJ Sokol Drahlín                       12   5   1  6  20:22  16  
5. TJ KOVOHUTĚ Podlesí, z.s.   12   3  3  6  19:44 12 
6. TJ Sokol Nová Ves pod Pleší   12   3  2  7  29:34   11 
7. TJ Krásná Hora                          12   2  1   9  16:37    7  



Přeborník mladších žáků

1. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek   14  14  0  0  116:11  42 
2. 1. FK Příbram B, a.s.                                           14  10  1  3  100:44 31 
3. SK SPARTAK Příbram B                                    14   9  0  5  72:54  27
4. Podlesí/Obecnice                                            14  5  3   6  42:51  18  
5. Obořiště                                                            14  5  2   7  26:40  17  
6. TJ TATRAN SEDLČANY B, z.s.                          14  4  1   9  34:82  13  
7. MFK Dobříš B                                                     14  3  1  10 40:80  10 
8. SK Nový Knín                                                     14  1  2  11  29:97   5