Mužstva dospělých zahájila přípravu na novou sezonu

Obě mužstva dospělých zahájila dne 21.7.2018 prvním tréninkem přípravu na novou sezonu. Na prvním tréninku se zúčastnilo celkem 21 hráčů jak z "A" týmu tak z "B" týmu. Do přípravy nastoupily i nováčci v dresu Podlesí. Všechny novinky změny v klubu jak na hráčských postech tak funkcionářských oznámíme našim fanouškům v nejbližších dnech. 



Konečné tabulky sezóny 2017/18


1.a třída

                                  
1. TJ sportovní klub Hřebeč 30  23  0  7  73:50  68
2. SK Baník Libušín              30  22  0  8  89:32  67 
3. TJ Jíloviště                        30  22  0  8  70:50  65  
4. SK Tochovice                    30  17   0  13 71:66   53 
5. TJ Kovohutě Podlesí       30  18  0  12 64:61  51
6. TJ Viktoria Vestec             30  15  0   15 61:55  46  
7. SK VOTICE                         30  14  0   16 64:56 45  
8. SK Černolice                     30  15  0   15  72:82 45 
9. Spolek FC JÍLOVÉ            30  15   0  15  60:64 44 
10. FK Komárov                     30  14   0  16  68:64  41  
11. TJ Sokol Klecany              30  14   0  16  55:62  40  
12. UNION CERHOVICE       30  13   0   17  58:60  39
13. FK Kosoř                          30  13   0   17  56:67  37  
14. FK Mníšek pod Brdy        30  11   0   19  37:53  34 
15. FC 05 Zavidov                 30  11   0   19  55:77  34 
16. SK Nový Knín                   30   3   0  27  34:88  11 


Okresní přebor


1. TJ Ligmet Milín z.s.                                                   26   24  0  2  126:30  73 
2. SK SPARTAK Příbram B                                           26   18   0  8  93:44   54 
3. FK Sparta Luhy z.s.                                                  26   16   0 10  70:68   47 
4. TJ Sokol Rosovice                                                    26  14   0  12  67:58  46 
5. TJ SOKOL Dublovice z.s.                                         26  15   0  11   85:55  45 
6. SK LITAVAN Bohutín, z.s.                                         26  14   0   12  91:48  44
7. TJ Sokol Trhové Dušníky                                          26  15   0   11   64:53 44 
8. TJ Sokol Drahlín                                                        26  13   0  13   88:76 38
9. Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší        26  12  0   14  44:60  33
10. TJ TATRAN SEDLČANY C, z.s.                                 26  11   0   15  53:79  31
11. SK Březnice 1918, z.s.                                                26  10  0   16  44:66  31
12. TJ Sokol Pičín z.s.                                                     26  10  0   16  60:79  30
13. TJ KOVOHUTĚ Podlesí B, z.s.                                26   7  0   19  64:87  21 
14. SK JINCE 1921                                                           26   3   0  23  28:174  9 


Okresní přebor dorostu

1. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek            16  12  3  1  78:22  39 
2. Březnice/Bělčice                                                       16  11   3  2  66:21  36  
3. TJ Sokol Jesenice, z.s.                                              16   6  3  7  41:44   21 
4. TJ KOVOHUTĚ Podlesí, z.s.                                    16   3  2  11  26:94  11  
5. Dolní Hbity/Zduchovice                                            16   1   3  12 30:60  6
 
 


III. třída starších žáků

1. Jince/Felbabka                         12  10  1  1   43:13   31 
2. TJ Ligmet Milín z.s.                   12   8  2  2  43:14  26 
3. TJ Sokol Pičín z.s.                     12   5  2  5  23:29 17 
4. TJ Sokol Drahlín                       12   5   1  6  20:22  16  
5. TJ KOVOHUTĚ Podlesí, z.s.   12   3  3  6  19:44 12 
6. TJ Sokol Nová Ves pod Pleší   12   3  2  7  29:34   11 
7. TJ Krásná Hora                          12   2  1   9  16:37    7  



Přeborník mladších žáků

1. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek   14  14  0  0  116:11  42 
2. 1. FK Příbram B, a.s.                                           14  10  1  3  100:44 31 
3. SK SPARTAK Příbram B                                    14   9  0  5  72:54  27
4. Podlesí/Obecnice                                            14  5  3   6  42:51  18  
5. Obořiště                                                            14  5  2   7  26:40  17  
6. TJ TATRAN SEDLČANY B, z.s.                          14  4  1   9  34:82  13  
7. MFK Dobříš B                                                     14  3  1  10 40:80  10 
8. SK Nový Knín                                                     14  1  2  11  29:97   5