Zápasy podzim 2018

Pondělí 3.9.2018  BOHUTÍN/PODLESÍ - TJ Spartak Rožmitál p.Tř. 4:3 (2:1)

V prvním zápase nové sezóny na nás čekal suverénní vítěz loňské soutěže a tak jsme do zápasu nastupovali s respektem. Všichni hráči podali velmi dobré výkony a byli jsme určitě lepším týmem. Dokázali jsme si vypracovat celou řadu vyložených šancí a jen díky naší slabé koncovce vypadá výsledek vyrovnaně.

Střelci našich branek: Honza Thomas, Filip Spour, Adéla Matějíčková, David Matějíček.

Úterý 11. 9. 2018 18:00  SK SPARTAK Příbram B - Bohutín/Podlesí  6:1 (4:0)

Do utkání se silným týmem Spartaku jsme vstoupili lehkovážně a do tempa jsme se dostali až závěrem prvního poločasu. I když se ve druhé půli hrál vyrovnaný fotbal, vítězství slavili zaslouženě domácí.

Gól vstřelil Honza Thomas po krásné přihrávce Ádi.

Pátek 21. 9. 2018 17:30 Bohutín/Podlesí - TJ Sokol Pičín 11:2  (2:1)

Výrazně mladší tým hostů s námi držel krok pouze v prvním poločase, přesto si za svůj výkon zaslouží uznání.

Naše góly: Španěl 4, Honza Thomas 2, Áďa 2, David 2, Kuba J.,

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00 1.FK Příbram B, fotbalová akademie, z.s. - Bohutín/Podlesí

sraz nejpozději v 16:15hod na hřišti 1.FK Příbram

Středa 3. 10. 2018 17:00 TJ Ligmet Milín z.s. - Bohutín/Podlesí

hřiště Milín

Čtvrtek 4. 10. 2018 17:00  SK Březnice 1918, z.s. - Bohutín/Podlesí

hřiště Březnice

Pondělí 8. 10. 2018 16:30 Bohutín/Podlesí - SK Březnice 1918, z.s.

hřiště Bohutín

Pondělí 15. 10. 2018 16:30 Bohutín/Podlesí - SK SPARTAK Příbram B

Pondělí 22. 10. 2018 17:00 TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek - Bohutín/Podlesí

hřiště Rožmitál pod Třemšínem

Neděle 4. 11. 2018 11:45 Bohutín/Podlesí - 1.FK Příbram B, fotbalová akademie, z.s.

Neděle 11. 11. 2018 11:45 TJ Sokol Pičín - Bohutín/Podlesí