Zápasy podzim 2018

Pondělí 3.9.2018  BOHUTÍN/PODLESÍ - TJ Spartak Rožmitál p.Tř. 4:3 (2:1)

V prvním zápase nové sezóny na nás čekal suverénní vítěz loňské soutěže a tak jsme do zápasu nastupovali s respektem. Všichni hráči podali velmi dobré výkony a byli jsme určitě lepším týmem. Dokázali jsme si vypracovat celou řadu vyložených šancí a jen díky naší slabé koncovce vypadá výsledek vyrovnaně.

Střelci našich branek: Honza Thomas, Filip Spour, Adéla Matějíčková, David Matějíček.

Úterý 11. 9. 2018 18:00  SK SPARTAK Příbram B - Bohutín/Podlesí  6:1 (4:0)

Do utkání se silným týmem Spartaku jsme vstoupili lehkovážně a do tempa jsme se dostali až závěrem prvního poločasu. I když se ve druhé půli hrál vyrovnaný fotbal, vítězství slavili zaslouženě domácí.

Gól vstřelil Honza Thomas po krásné přihrávce Ádi.

Pátek 21. 9. 2018 Bohutín/Podlesí - TJ Sokol Pičín 11:2  (2:1)

Výrazně mladší tým hostů s námi držel krok pouze v prvním poločase, přesto si za svůj výkon zaslouží uznání.

Naše góly: Španěl 4, Honza Thomas 2, Áďa 2, David 2, Kuba J.,

Čtvrtek 27. 9. 2018 1.FK Příbram B, fotbalová akademie, z.s. - Bohutín/Podlesí 2:6 (1:1)

V dnešním zápase jsme soupeře přetlačili více silou než fotbalovými dovednostmi

Naše góly: Honza Th. 3, David 2, Áďa 1

Středa 3. 10. 2018  TJ Ligmet Milín z.s. - Bohutín/Podlesí 0:5 (0:2)

Po bojovném výkonu jsme přivezli všechny body. Celý tým zaslouží pochvalu především za druhý poločas. David dnes zaznamenal 3 asistence!

Střelci: Honza Th. 4, Áďa 1

Čtvrtek 4. 10. 2018   SK Březnice 1918, z.s. - Bohutín/Podlesí 1:0 (1:0)

Pondělí 8. 10. 2018  Bohutín/Podlesí - SK Březnice 1918, z.s. 2:3 (1:2)

V obou zápasech nás soupeř výrazně předčil především v bojovnosti.

Střelci: Áďa, Španěl

Pondělí 15. 10. 2018  Bohutín/Podlesí - SK SPARTAK Příbram B 3:3 (2:1)

Dnes jsme odehráli zatím nejhezčí utkání v sezóně, celý tým si zaslouží pochvalu. A protože se fotbal nehraje na šance, je remíza pro oba týmy spravedlivá.

Branky střílel Honza, první z penalty, další po přihrávkách Davida a Lukyho

Pondělí 22. 10. 2018 TJ Spartak Rožmitál pod Tř. - Bohutín/Podlesí 5:3 (4:0)

Dnešní utkání se nám výrazně nepovedlo a díky nevýraznému výkonu hlavně v prvním poločase jsme nechali v Rožmitále všechny body. Domácí nám ukázali, jak vypadá fotbalová bojovnost.

Naše góly: Honza Th (Áďa), Mali (Honza) a Spouris (Áďa)

Neděle 4. 11. 2018 11:45 Bohutín/Podlesí - 1.FK Příbram B, fotbalová akademie, z.s. 11:2 (5:2)

Naše góly: Honza Th. 5, Áďa 2, Péťa E. 2, Roman, Kuba J.,

Neděle 11. 11. 2018 11:45 TJ Sokol Pičín - Bohutín/Podlesí 0:14

Naše góly: Honza Th. 5, Áďa 3, Kuba J. 2, David M., Petr E., Domča N., Roman P.

Neděle 18. 11. 2018 11:15 Bohutín/Podlesí - TJ Ligmet Milín z.s.