Podzim 2018

Rozpis a výsledky soutěže Okresní přebor starších žáků skupina A najdete  zde

Zimní turnaj v kategorii Starších žáků " Podlesí cup"

Za účasti 8 okresních týmu se uskutečnil zimní turnaj "STARŠÍCH ŽÁKŮ" .

Pozvání přijali tyto týmy :  SK Březnice 1918, SK Litavan Bohutín, Tj Milín, Tj Sokol Drahlín, FC Višňová, Sokol Pičín, Tj Kovohutě Podlesí, Slavoj Obecnice.

Turnaj se nesl v přátelském a pohodovém duchu na dobré výkonnostní  úrovni. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin a po odehrání všech zápasů se týmy rozdělily na dva tábory a to na zápasy 1-4 místo a zároveň o 5-8 místo. Nejúspěšnějším týmem toho to turnaje se staly hráči SK Březnice 1918.

Pořadí turnaje: 1) SK Březnice 1918, 2) Sk Litavan Bohutín, 3) Slavoj Obecnice, 4) Tj Milín, 5) Sokol Drahlín, 6) Tj Kovohutě Podlesí, 7) FC Višňová, 8) Sokol Pičín.

Všem zúčastněným týmům,trenérům a lidem kteří se přišli podívat děkujeme a doufáme že se někdy na dalším turnaji setkáme .