Nejbližší program

Středa 17. října 2018 17:00 trénink na hřišti v Podlesí

Pátek 19. října 2018 16:30 trénink na hřišti v Bohutíně

Neděle 21. října připravujeme...

Pondělí 22. října 2018 17:00 mistrovský zápas TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek - Bohutín/Podlesí  sraz v 16:15 v Rožmitále

Příspěvky

Příspěvky na provoz oddílu budeme letos vybírat dle zvyklostí obou klubů. Pro hráče TJ Kovohutě Podlesí zůstává částka 1 200 Kč pro podzimní část sezóny, hráči TJ Litavan Bohutín se budou na nákladech podílet prostřednictvím klubu. Bližší podrobnosti u vedoucího.

Souhrn ze schůzky rodičů 7.9.2018 najdete pod odkazem Informace pro rodiče

Nová sezóna 2018/2019

Většina z nás již absolvovala letní soustředění na hřišti v Bohutíně. Z pohledu trenérů bylo hodnoceno velice kladně. Všichni hráči přistupovali k tréninkovým dávkám svědomitě a po celou dobu soustředění nebyly žádné problémy s chováním. A tak můžeme vesele pokračovat v přípravě na novou sezónu. Velikým kladem soustředění byla skutečnost, že se všichni hráči z obou klubů velice rychle skamarádili a tak stoprocentně potáhneme za provaz jako jeden silný tým. Veliké poděkování patří všem, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu akce a všem těm, kteří nás zásobovali po celou dobu jednou dobrotou za druhou.

Nová sezóna:

Mezi největší změnu patří skutečnost, že jsme se od nové sezóny spojili s hráči TJ Litavan Bohutín a to především z důvodu nedostatečného počtu hráčů v obou oddílech. Všichni věříme, že vše bude probíhat ke spokojenosti nás všech. Spojením jsme získali další krásné podmínky pro tréninky i zápasy a určitě se náš tým zvedne i kvalitou.

Přejeme všem našim hráčům i trenérům úspěšnou fotbalovou sezónu 2018/2019!!