Již druhý týden se připravují fotbalisté TJ Kovohutě Podlesí na nadcházející sezonu.

V mužstvu nastalo velké množství změn a proto vám teď všechny postupně představíme..

První velkou změnou je na pozici trenéra. "A" mužstvo po osmi letech opustil na vlastní žádost Josef Blažek. Vedení klubu mu za veškerou práci odvedenou pro klub chce srdečně poděkovat a přeje mu hodně úspěchů ve svém osobním životě.

Novým trenérem "A" týmu se stal Ivan Pihávek

Ivana Pihávka jakožto nového trenéra nemusíme dlouho představovat Ivan má za sebou několik ligových i druholigových trenérských štací naposledy vedl několik sezon ex-ligové SK KLADNO.

Přejdeme k hráčským změnám těch se v klubu událo také dost celkem 8.

Příchody: Martin Suchý - SK Spartak Příbram
                Lukáš Havelka- SK Lhota
                Jakub Kunc - SK Lhota
                Josef Trefný- SK Spartak Příbram
                Jakub Drašnar- Sk Spartak Příbram
                Petr Hodemarský- Návrat k činnosti
                Pavel Janár - SK Tochovice
Odchody: Martin Pacina - TJ Ligmet Milín
                 Václav Štyler - Návrat Hostomice p. Brdy
                 Vladimír Jaroš - (V jednání) SK Třebsko

Mužstva dospělých zahájila přípravu na novou sezonu

Obě mužstva dospělých zahájila dne 21.7.2018 prvním tréninkem přípravu na novou sezonu. Na prvním tréninku se zúčastnilo celkem 21 hráčů jak z "A" týmu tak z "B" týmu. Do přípravy nastoupily i nováčci v dresu Podlesí. Všechny přiblížíme našim fanouškům v nejbližších dnech.